Нагорода «Вибір України»

Рейтингова програма «Вибір України 2017» покликана стимулювати підприємства і підприємців, які не тільки дбають про прибутковість власного бізнесу, а й вносять значний вклад в майбутнє нашої держави. Також вона адресована керівникам і всім фахівцям компаній, завдяки плідній роботі яких є змога зміцнити економіку України. Нагорода «Вибір України 2017» — це результат копіткої роботи і заслужений авторитет в очах клієнтів, партнерів і конкурентів. Також це пiдтвердження, що підприємство чесно платить податки і відрахування в соціальні та пенсійні фонди, піклується про своїх співробітників, створює робочі місця, впроваджують нові технології і формують новий тип економіки, який грунтується не на природних ресурсах, а на професіоналізмі.

Нагороди

Нагорода «Вибір України»

Це головна нагорода яка вручається компаніям — переможцям за вагомий внесок у розвиток України. Виготовлена у кращих спеціалістів України методом індивідуального буріння пескоструя і ручної поліровки. Має золоте опилення.

Експертна оцінка

Докумет, який вручається компаніям — переможцям від експертної комісії. Є підтвердженням завойованого статусу «Вибір України 2017». Широко використовується як вагомий доказ платоспроможності, надійності та стабільності компанії. Має вагомий вплив на позитивне оформлення великих кредитів та в перемозі у тендерах.

 

Національний сертифікат «Золоті руки»

Видається на керівні посади (директору, керівнику, гл. Бухгалтеру) за досягнуті успіхи та вагомий особистий внесок у розвиток і процвітання компанії, організаторський талант, високий  бездоганний професіоналізм і безумовну відданість інтересам компанії та колективу.

Національний сертифікат «Професiонал року»

Видається досвідченим спеціалістам компанії за високу професійну кваліфікацію і  компетентність, бездоганну сумлінну працю та особистий внесок у розвиток та процвітання виробничого процесу.