Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація»

Громадська спілка «Українська вітроенергетична асоціація» (UWEA) є неприбутковою організацією, метою якої є сприяння розвитку технологій вітроенергетики та забезпечення інтересів вітроенергетичної галузі на національному та міжнародному рівнях.

Українська вітроенергетична асоціація (УВЕА) була створена для об’єднання всіх зацікавлених сторін у розвитку вітроенергетичного сектора України. Офіційно асоціація була зареєстрована в Києві в червні 2008 року.

Сьогодні УВЕА об’єднує 100% виробників електроенергії за рахунок вітру і девелоперів вітроенергетичних проектів в Україні.

УВЕА активно відстоює інтереси вітроенергетичного ринку, беручи участь в різних робочих групах з формування законодавства і розробці стратегічних документів для енергетичного сектора України.

Місія УВЕА полягає в сприянні і забезпеченні реалізації національної політики, міжнародних стратегій та ініціатив, спрямованих на посилення розвитку вітроенергетичного ринку, інфраструктури і технології в Україні та в світі через ефективну участь в процесах прийняття політичних рішень. УВЕА пропагує вітроенергетику як екологічно чистий, надійний інструмент для забезпечення енергетичної безпеки і енергетичної незалежності України.

Українська вітроенергетична асоціація співпрацює з різними національними, обласними і місцевими органами влади, сприяє поліпшенню обміном інформацією та досвідом серед усіх учасників енергетичного сектору країни.

Асоціація є членом Всесвітньої вітроенергетичної асоціації (WWEA), Європейської вітроенергетичної асоціації (WindEurope).

Діяльністю УВЕА керує Правління, яке сьогодні очолює Андрій Конеченков, Віце-президент Всесвітньої вітроенергетичної асоціації, Голова комітету з вітроенергетики країн СНД.

УВЕА є надійним, ефективним захисником інтересів національної вітроенергетичної промисловості, продовжує розвиватися і вдосконалюватися разом з галуззю.

Поштова адреса: А/с 75, Kиїв 01033, Україна

Тел:+380 44 2232996

Email: uwea@i.ua

www.uwea.com.ua

Written by

Semik