Про нас

Національна незалежна бізнес нагорода
«Вибір України»

Незалежний Національний конкурс «Вибір України» розпочав свою діяльність у 2013 році. Це загальнонаціональний щорічний проект, що займається аналізом і подальшою популяризацією найбільш якісних і відомих товарів та послуг у різних галузях на українському ринку.

Головна наша мета — визначити лідерів економіки серед українських підприємств , завдяки проведення комплексної оцінки якості і популярності конкретного товару або послуги серед споживачів, та подальша популяризація компанії – переможця.

У 2012 році Незалежна Національна бізнес-премія «Вибір України» була ініційована завдяки Міжнародній асоціації конгресів і конференцій «ICCA — International Congress and Convention Association» штаб квартира якої знаходиться у Нідерландах.

Як ми працюємо?

Оргкомітет Незалежної Національної бізнес-нагороди «Вибір України» намагається провести як найбільш чіткіший статистичний аналіз практично усіх представлених на ринку компаній, подавши на розгляд в дослідженнях 30-50, а то і більше номінантів в одній конкретній, чітко сформульованої номінації «Вибір України 2017». Компанії, які погоджуються на участь у конкурсі, повинні сплатити пакет учасника. Перемога у номінації «Вибір України» дає ряд конкретних переваг. Компанія-переможець може відмовитися від нагородження, але право на статус звання «Вибір України» не передається нікому — номінація знімається і результати не розголошуються. За рахунок цього гарантується чесність та прозорість — номінанту дається нагорода не за гроші, а виключно як підтвердження позицій згідно з проведеними дослідженнями.

Таким чином, нагорода «Вибір України» —  дає плюси не тільки з комерційної точки зору, а й з моральної — не тільки компаніям, — а також і звичайному споживачеві. Отримати нагороду «Вибір України» — ще одна мотивація до розвитку, проста, і, в той же час, престижна і дієва схема успіху, завоювання великої армії клієнтів або покупців.

Метод рейтингування переможців

Основна відзнака Національної незалежної бізнес нагороди «Вибір України» — використання на підставі членства у асоціації конгресів і конференцій ICCA, авторитетної та прозорої методології визначення кращого товару і послуги, яка ґрунтується на:

 

Підсумовуванні ключових економічних індикаторів

Показники активів та зобов’язань: довгострокові активи; уставний(акціонерний) капітал; зобов'язки та капітал. Показники прибутковості: загальний прибуток; прибуток (збиток) за рік.

Оцінцi якості товарів та послуг від Оргкомітету

Наш Оргкомітет Національної незалежної бізнес-премії «Вибір України» для чіткого і комплексного аналізу ринку, включає в себе еліту української освіти: Доктора економічних наук (Брехаря Григорій, Варава Лариса). Доктор фізико-математичних наук (Дьяченко Яків).